Vše pro Vaši kancelář provozovnu zasedačku

Nábytek EXNER

EXPO + - Sofistikovaný design řady EXPO+ podtrhuje dojem prestižního pracoviště nejvyššího managementu.

Kombinace přímočarých linií s moderním užitným komfortem pro náročné. Boční rámové konstrukce jako společný rys pracovních stolů i skříní EXPO+ zaručují optický soulad celkového vzezření prostoru.Použitím volitelných obkladových panelů z barevných skel či přírodních kůží se otevírají široké možnosti pro individuální volbu optimální pracovní atmosféry a výsledného vzhledu kanceláře.POUŽITÉ MATERIÁLY, BAREVNÁ PROVEDENÍSystém manažerského nábytku EXPO+ je nabízen v dekorech hnědý ořech, světlý dub, dub antracit a merano, které mohou být doplněny krémově světlou či tmavě hnědou kůží nebo skly v pěti barevných variantách – vanilka, oranžová, červená hnědá a černá.

ASSIST - svou jednoduchou konstrukcí s nadčasovou elegancí osloví administrativu stejně jako management. Plynule navazuje na řadu Expo+.

Jednoduchá konstrukce s nadčasovou elegancí, která osloví administrativu stejně jako management. Rovná nebo rohová pracoviště, kontejnery zásuvkové či s posuvnými dvířky, skříně, recepční pulty s volitelnými obkladovými panely z barevných skel – to vše je ASSIST.Firemní interiéry ve stejném stylu od vstupní zóny až do nejvyšších pater firmy. Stejné a přesto jiné.POUŽITÉ MATERIÁLY, BAREVNÁ PROVEDENÍSystém kancelářského nábytku ASSIST je nabízen v dekorech hnědý ořech, světlý dub, dub antracit a merano. Kombinací těchto dekorů s volitelnými obkladovými panely z barevných skel se otevírá další široký prostor pro individuální volbu optimální pracovní atmosféry a výsledného vzhledu kanceláře.